Nachádzaš sa tu:
25 máj 2018, 11:23
Ostatná aktualizácia: 07 jún 2018, 20:52
Prečítané: 656x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V piatok 25. mája vycestovali mladšie žiačky MHK Bytča v rámci prípravy na blížiaci sa 4. ročník Otvorených Majstrovstiev SR (SOH U12) na trojdňový medzinárodný prípravný turnaj ITS Cup do Kunovíc. Mladšie žiačky MHK Bytča obsadili na turnaji vynikajúce druhé miesto. Medzi individuálne ocenenými hráčkami mal zastúpenie aj klub MHK Bytča, keď najlepšou strelkyňou turnaja sa stala Nikola Leštinová. Srdečne gratulujeme!

ITS CUP 2018 - Mladšie žiačky


Dátum konania:
25. - 27. máj 2018 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: viaceré športoviská v meste Kunovice (ČR)

Usporiadateľ: SHK Kunovice

Kategórie: mladšie žiačky (2005 a mladšie)

Hrací čas: hrací čas je 2x po 12 minút (zápasy o 1. a 3. miesto v športovej hale sa budú hrať 2x po 15 minút)


Účastníci turnaja

skupina D:

1. DHK Baník Most "B" (ČR)
2. Házená Havlíčkův Brod "A" (ČR)
3. TJ Sokol Hrabůvka (ČR)
4. HC Zlín "B" (ČR)
5. SHK Kunovice "B" (ČR)
6. TJ Lesana Zubří (ČR)

skupina E:

1. SHK Kunovice "A" (ČR)
2. SHK Veselí nad Moravou (ČR)
3. TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart (ČR)
4. 1. SC Bohumín 98 (ČR)
5. DHK Baník Most "A" (ČR)

skupina F:

1. Házená Havlíčkův Brod "B" (ČR)
2. TJ Sokol Karviná (ČR)
3. MHK Bytča "A" (SR)
4. TJ Házená Holešov (ČR)
5. HC Zlín "A" (ČR)

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 25. máj 2018 (Sokolské hřiště/Sportovní hala) - 1. hrací deň

L1   o 08:30 hod.:
  D   DHK Baník Most "B" - Házená Havlíčkův Brod "A"   10:7
L2   o 09:00 hod.:   D   TJ Sokol Hrabůvka - HC Zlín "B"   5:9
L3   o 09:30 hod.:   D   SHK Kunovice "B" - TJ Lesana Zubří   17:1
L4   o 10:00 hod.:   E   SHK Kunovice "A" - SHK Veselí nad Moravou   7:7
L5   o 10:30 hod.:
  E   TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart - 1. SC Bohumín 98   6:6
L6   o 11:00 hod.:   F   Házená Havlíčkův Brod "B" - TJ Sokol Karviná   6:16
L7   o 11:30 hod.:   F   MHK Bytča "A" - TJ Házená Holešov   16:4
L8   o 12:00 hod.:   D   HC Zlín "B" - DHK Baník Most "B"   9:11
L9   o 12:30 hod.:   D   TJ Sokol Hrabůvka - TJ Lesana Zubří   12:3
L10   o 13:00 hod.:   D   SHK Kunovice "B"
- Házená Havlíčkův Brod "A"   13:9
L11   o 13:30 hod.:   E   SHK Kunovice "A" - 1. SC Bohumín 98   18:7
L12   o 14:00 hod.:   E   DHK Baník Most "A" - SHK Veselí nad Moravou   13:17
L13   o 14:30 hod.:   F   Házená Havlíčkův Brod "B" - TJ Házená Holešov   2:22
L14   o 15:00 hod.:   D   HC Zlín "B" - TJ Lesana Zubří   16:1
L15   o 15:30 hod.:   D   SHK Kunovice "B" - DHK Baník Most "B"   8:7
L16   o 16:00 hod.:   D   TJ Sokol Hrabůvka - Házená Havlíčkův Brod "A"
  9:13
L17   o 16:30 hod.:   F   HC Zlín "A"
- TJ Sokol Karviná   13:6
L18   o 17:00 hod.:   E   TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart - DHK Baník Most "A"   9:9
L19   o 17:15 hod.:   D   SHK Kunovice "B" - HC Zlín "B"   7:7
L20   o 17:30 hod.:   E   1. SC Bohumín 98 - SHK Veselí nad Moravou   10:1
L21   o 17:45 hod.:   D   Házená Havlíčkův Brod "A" - TJ Lesana Zubří   15:0
L22   o 18:00 hod.:   F   MHK Bytča "A" - HC Zlín "A"   8:11


Sobota 26. máj 2018 (Červená cesta/Sokolské hřiště) - 2. hrací deň

L23   o 08:30 hod.:
  F   TJ Házená Holešov - TJ Sokol Karviná   7:7
L24   o 09:00 hod.:   D   TJ Sokol Hrabůvka - DHK Baník Most "B"   7:5
L25   o 09:30 hod.:   F   Házená Havlíčkův Brod "B" - HC Zlín "A"   2:17
L26   o 09:40 hod.:   E   SHK Kunovice "A" - DHK Baník Most "A"
  9:4
L27   o 10:00 hod.:
  F   MHK Bytča "A" - TJ Sokol Karviná   11:8
L28   o 10:10 hod.:   E   TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart - SHK Veselí nad Moravou   7:12
L29   o 10:30 hod.:   D   HC Zlín "B" - Házená Havlíčkův Brod "A"   2:8
L30   o 10:40 hod.:   D   SHK Kunovice "B" - TJ Sokol Hrabůvka   16:6
L31   o 11:00 hod.:   E   DHK Baník Most "A"
- 1. SC Bohumín 98   9:7
L32   o 11:10 hod.:   D   DHK Baník Most "B" - TJ Lesana Zubří   18:2
L33   o 11:30 hod.:   E   SHK Kunovice "A" - TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart   9:5
L34   o 11:40 hod.:   F   HC Zlín "A" - TJ Házená Holešov   12:8
L35   o 12:00 hod.:   F   Házená Havlíčkův Brod "B" - MHK Bytča "A"    4:18
L36   o 13:55 hod.:   1. - 8. m.
  SHK Kunovice "B" - Házená Havlíčkův Brod "A"   8:7
L37   o 14:25 hod.:   1. - 8. m.
  HC Zlín "A" - SHK Veselí nad Moravou   12:7
L38   o 14:55 hod.:   1. - 8. m.
  SHK Kunovice "A" - TJ Házená Holešov
  5:11
L39   o 15:25 hod.:   1. - 8. m.
  DHK Baník Most "B" - MHK Bytča "A"   3:14
L40   o 15:55 hod.:   9. - 16. m.
  DHK Baník Most "A" - TJ Lesana Zubří   4:18
L41   o 16:25 hod.:   9. - 16. m.
  TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart - Házená Havlíčkův Brod "B"   14:3
L42   o 16:55 hod.:   9. - 16. m.
  TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Karviná   7:9
L43   o 17:25 hod.:   9. - 16. m.   HC Zlín "B" - 1. SC Bohumín 98   8:10


Tabuľky po základnej časti

skupina D:

1.   SHK Kunovice "B"   5   4 1 0   61:30   + 31   9
2.   DHK Baník Most "B"   5   4 0 1   53:31   + 22   8
3.   Házená Havlíčkův Brod "A"   5   3 0 2   52:34   + 18   6
4.   HC Zlín "B"   5   2 0 3   43:32   + 11   4
5.   TJ Sokol Hrabůvka   5   1 0 4   37:48   - 11   2
6.   TJ Lesana Zubří   5   0 0 5   7:78   - 71   0

skupina E:

1.   SHK Kunovice "A"   4   3 1 0   43:23   + 20   7
2.   SHK Veselí nad Moravou   4   3 1 1   46:28   + 18   7
3.   DHK Baník Most "A"   4   1 1 2   35:42   - 7   3
4.   TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart   4   0 2 2   27:36   - 9   2
5.   1. SC Bohumín 98   4   0 1 3   21:43   - 22   1

skupina F:

1.   HC Zlín "A"   4   4 0 0   53:24   + 29   8
2.   MHK Bytča "A"
  4   3 0 1   53:27   + 12   6
3.   TJ Házená Holešov   4   1 1 2   41:37   + 4   3
4.   TJ Sokol Karviná   4   1 1 2   37:37   0   3
5.   Házená Havlíčkův Brod "B"   4   0 0 4   14:73   - 59   0

 

Nedeľa 27. máj 2018 (Sokolské hřiště/Sportovní hala) - 3. hrací deň

L44   o 08:00 hod.:
  5. - 8. m.
  Házená Havlíčkův Brod "A" - SHK Veselí nad Moravou   6:12
L45   o 08:30 hod.:   5. - 8. m.
  SHK Kunovice "A" - DHK Baník Most "B"
  6:5pp
L46   o 09:00 hod.:   1. - 4. m.
  SHK Kunovice "B" - HC Zlín "A"   5:13
L47   o 09:30 hod.:   1. - 4. m.
  TJ Házená Holešov - MHK Bytča "A"
  8:10
L48   o 10:00 hod.:
  13. - 16. m.
  TJ Lesana Zubří - Házená Havlíčkův Brod "B"   6:7
L49   o 10:30 hod.:   13. - 16. m.
  TJ Sokol Hrabůvka - HC Zlín "B"   7:9
L50   o 11:00 hod.:   9. - 12. m.   DHK Baník Most "A" - TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart   10:13
L56   o 11:10 hod.:   o 7. miesto   Házená Havlíčkův Brod "A" - DHK Baník Most "B"   11:8
L51   o 11:30 hod.:   9. - 12. m.   TJ Sokol Karvíná - 1. SC Bohumín 98   5:9
L57   o 11:40 hod.:   o 5. miesto   SHK Veselí nad Moravou - SHK Kunovice "A"   7:10
L52   o 12:00 hod.:   o 15. miesto   TJ Lesana Zubří - TJ Sokol Hrabůvka    0:12
L58   o 12:10 hod.:   o 3. miesto   SHK Kunovice "B" - TJ Házená Holešov   14:13
L53   o 12:30 hod.:   o 13. miesto   Házená Havlíčkův Brod "B" - HC Zlín "B"   6:0
L54   o 13:00 hod.:   o 11. miesto   DHK Baník Most "A" - TJ Sokol Karviná   5:8
L59   o 13:20 hod.:   o 1. miesto   HC Zlín "A" - MHK Bytča "A"   13:5
L55   o 13:30 hod.:   o 9. miesto   TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart - 1. SC Bohumín 98   11:9

 

 


Fotogaléria - družstvo mladších žiačok MHK Bytča na medzinárodnom turnaji ITS Cup 2018 v Kunoviciach

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2017/2018 sa skončila.


1. liga Staršie dorastenky

sezóna 2017/2018 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2017/2018 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2017/2018 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2017/2018 sa skončila.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2017/2018 sa skončila.