Nachádzaš sa tu:
01 dec 2017, 18:23
Ostatná aktualizácia: 14 dec 2017, 22:52
Prečítané: 268x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V nasledujúcom článku upriamime pozornosť na blížiacu sa Česko-slovensko-poľskú súťaž žiactva. Organizátorom súťaže je z českej strany Moravsko-sliezsky krajský zväz hádzanej, slovenskej Trenčiansky krajský zväz hádzanej a z poľskej Sliezsky krajský zväz hádzanej (Śląski Związek Piłki Ręcznej). Zo žiackych kategórii sa pravidelne súťaže účastnia mladší, ako i starší žiaci a mladšie, ako aj staršie žiačky. Deviaty ročník súťaže odštartuje už počas budúceho víkendu, t.j. 9. - 10. decembra 2017 turnajom mladších žiačok, ktorý hostí česká strana (TJ Sokol Karviná) a turnajom starších žiakov, ktorý hostí taktiež česká strana (SKH Polanka nad Odrou) a súťaž završia 3. - 4. marca 2018 staršie žiačky turnajom, ktorý organizuje česká strana (TJ Sokol Poruba). Zo slovenskej strany sa do Česko-slovensko-poľskej ligy tentokrát prebojovali zo súťaže mladších žiačok hráčky HK AS Trenčín a MHK Bytča a zo súťaže starších žiačok hráčky HK AS Trenčín a HK Slávia Partizánske. Starším žiačkam MHK Bytča unikla účasť v lige len o vlások.

 

Účastníci ČSPL 2017/2018


mladší žiaci (2005 - 2006 /max. 3 hráči r. 2007/)

1. Sokol Ostrava (CZ)
2. SKH Polanka nad Odrou (CZ)
3. MŠK Považská Bystrica (SK)
4. HK Kúpele Bojnice (SK)
5. MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec (PL)
6. SPR Grunwald Ruda Śląska (PL)


mladšie žiačky (2005 - 2006 /max. 3 hráčky r. 2007/)

1. TJ Sokol Poruba (CZ)
2. TJ Sokol Karviná (CZ)
3. HK AS Trenčín (SK)
4. MHK Bytča (SK)
5. UKS Start Pietrowice Wielkie (PL)
6. MTS Źory (PL)


Termíny turnajov - mladšie žiačky:

09. - 10.12. 2017 organizuje ČR (TJ Sokol Karviná), hrá sa v Karvinej
20. - 21.01. 2018 organizuje SR ( ? )
17. - 18.02. 2018 organizuje PL ( ? )


staršie žiačky (2003 - 2004 /max. 3 hráčky r. 2005/)

1. TJ Sokol Poruba (CZ)
2. TJ Sokol Karviná (CZ)
3. HK AS Trenčín (SK)
4. HK Slávia Partizánske (SK)
5. TS Stal Śrubiarnia Żywiec (PL)
6. MUKS Skałka-Śląsk Świętochłowice (PL)


Termíny turnajov - staršie žiačky:

16. - 17.12. 2017 organizuje PL (TS Stal Śrubiarnia Żywiec), hrá sa v Łodygowiciach
27. - 28.01. 2018 organizuje SR (HK Slávia Partizánske), hrá sa v Partizánskom
03. - 04.03. 2018 organizuje ČR (TJ Sokol Poruba), hrá sa v Ostrave-Porube


starší žiaci (2003 - 2004 /max. 3 hráči r. 2005/)

1. RHC Karviná (CZ)
2. RHC Frýdek-Místek (CZ)
3. MŠK Kysucké Nové Mesto (SK)
4. THA Martin (SK)
5. MUKS Siódemka Mysłowice (PL)
6. MKS Ustroń (PL)

 


Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 137 kB)

(.doc, 298 kB)

(.doc, 38,0 kB)

(.doc, 33,0 kB)

(.doc, 38,0 kB)

(.xls, 61,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 11. kolo
víkend 03. - 04.02.2018
UDHK ŠG Nitra - MHK Bytča
- preložené kolo zo 16. - 17.12.2017.


1. liga Staršie dorastenky - 11. kolo
víkend 03. - 04.02.2018
UDHK ŠG Nitra - MHK Bytča
- preložené kolo zo 16. - 17.12.2017.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 9. turnaj

víkend 10. - 11.03.2018
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 7. turnaj
víkend 17. - 18.03.2018
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.


MK ZA-TN -
Prípravka - 2. turnaj
víkend 13. - 14.01.2018
organizuje: THA MARTIN