Nachádzaš sa tu:
26 aug 2017, 09:02
Ostatná aktualizácia: 27 aug 2017, 17:10
Prečítané: 389x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa sezónu 2017/2018 vycestovali mladšie dorastenky MHK Bytča na medzinárodný turnaj Jiskra Junior Handball Cup, ktorý sa koná tentokrát počas víkendu 25. - 27. augusta 2017 a ktorý sa tentokrát bude hrať v dvoch mestách, kým mladšie dorastenky odohrajú turnaj v Otrokoviciach, staršie dorastenky zasa v Zlíne. Súperkami Bytčaniek budú v otrokovickej športovej hale SPŠ okrem hráčok domácej Jiskry postupne hráčky Zlína, Kunovíc, Poruby, Bánoviec nad Bebravou, Trenčína, Ostravy-Zábřehu a Plzne. O ich výsledkoch vás budeme priebežne informovať.

Jiskra Junior Handball Cup 2017 - Otrokovice / Zlín (ČR)


Dátum konania: 25. - 27. august 2017 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania: Sportovní hala SPŠ, tř, T. Bati 1266 765 02 Otrokovice, Česká republika (zápasy mladších dorasteniek) a Sportovní hala Euronics Zlín (Novesta), U Stadionu 4286 760 01 Zlín, Česká republika (zápasy starších dorasteniek).

Usporiadateľ: TJ Jiskra Otrokovice

Kategórie: turnaj sa hrá vo dvoch kategóriách, ako dva samostatné turnaje, v kategóriách mladšie dorastenky (hráčky narodené v r. 2001, 2002 a mladšie) a staršie dorastenky (hráčky narodené v r. 1999, 2000 a mladšie)

Hrá sa podľa pravidiel ČSH

Hrací čas: 2x po 20 minút, možnosť využitia 1 time-outu (platí od zápasov play off).


Účastníci turnaja:

mladšie dorastenky (hala SPŠ, Otrokovice)

1. TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
2. TJ Sokol Ostrava-Zábřeh (ČR)
3. HC Zlín (ČR)
4. DHC Plzeň (ČR)
5. SHK Kunovice (ČR)
6. HK AS Trenčín (SR)
7. TJ Sokol Poruba (ČR)
8. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou (SR)
9. MHK Bytča (SR)

staršie dorastenky (hala NOVESTA SPORT s.r.o., /Euronics/, Zlín)

1. TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
2. TJ Sokol Ostrava-Zábřeh (ČR)
3. HC Zlín (ČR)
4. DHC Plzeň (ČR)
5. HC Sporta Hlohovec (SR)
6. SHK Veselí nad Moravou (ČR)
7. TJ Sokol Poruba (ČR)
8. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)
9. Budakalaszi SC (Maď.)

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

Mladšie dorastenky (všetky zápasy sa hrajú v Športovej hale SPŠ v Otrokoviciach)

Piatok 25. august 2017 - 1. hrací deň

1.   o 08:00 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   17:20
2.   o 08:50 hod.:   HC Zlín - DHC Plzeň   18:13
3.   o 09:40 hod.:
  SHK Kunovice - HK AS Trenčín   24:19
4.   o 10:30 hod.:   TJ Sokol Poruba - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou   22:19
5.   o 11:20 hod.:   MHK Bytča - TJ Jiskra Otrokovice   17:15
6.   o 12:10 hod.:   TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - HC Zlín   19:24
7.   o 13:00 hod.:   DHC Plzeň - SHK Kunovice   12:14
8.   o 13:50 hod.:   HK AS Trenčín - TJ Sokol Poruba   15:20
9.   o 14:40 hod.:   HC Zlín - MHK Bytča   27:24
10.   o 15:30 hod.:   SHK Kunovice - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   24:20
11.   o 16:20 hod.:   TJ Sokol Poruba - DHC Plzeň   14:22
12.   o 17:10 hod.:   HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou - HK AS Trenčín   19:21
13.   o 18:00 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - HC Zlín   18:21
14.   o 18:50 hod.:   MHK Bytča - SHK Kunovice   18:20


Priebežná tabuľka - po 1. hracom dni:

1.   HC Zlín   4   4 0 0   90:74   + 16   8
2.   SHK Kunovice   4   4 0 0   82:69   + 13   8
3.   TJ Sokol Poruba   3   2 0 1   56:56   0   4
4.   DHC Plzeň   3   1 0 2   47:46   + 1   2
5.   MHK Bytča   3   1 0 2   59:46   - 3
  2
6.   TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   3   1 0 2   59:65   - 6   2
7.   HK AS Trenčín   3   1 0 2   55:63   - 8   2
8.   HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou   2   0 0 2   38:43   - 5   0
9   TJ Jiskra Otrokovice   3   0 0 3   48:65   - 17   0

 

Sobota 26. august 2017 - 2. hrací deň

15.   o 08:00 hod.:
  TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - TJ Sokol Poruba   21:24
16.   o 08:50 hod.:
  DHC Plzeň
- HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou   15:5
17   o 09:40 hod.:
  SHK Kunovice
- TJ Jiskra Otrokovice   20:16
18.   o 10:30 hod.:
  TJ Sokol Poruba - MHK Bytča
  20:18
19.   o 11:20 hod.:   HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   25:24
20.   o 12:10 hod.:   HK AS Trenčín - DHC Plzeň   10:14
21.   o 13:00 hod.:   HC Zlín - SHK Kunovice   24:12
22.   o 13:50 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Poruba   16:17
23.   o 14:40 hod.:   MHK Bytča - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou   24:18
24.   o 15:30 hod.:   TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - HK AS Trenčín   18:15
25.   o 16:20 hod.:   TJ Sokol Poruba - HC Zlín   19:27
26.   o 17:10 hod.:   HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou - TJ Jiskra Otrokovice   14:16
27.   o 18:00 hod.:   HK AS Trenčín - MHK Bytča   15:19
28.   o 18:50 hod.:   DHC Plzeň - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   21:13


Priebežná tabuľka - po 2. hracom dni:

1.   HC Zlín   6   6 0 0   141:105   + 36   12
2.   SHK Kunovice   6   5 0 1   114:109   + 5   10
3.   TJ Sokol Poruba   7   5 0 2   136:138   - 2   10
4.   DHC Plzeň   6   4 0 2   97:74   + 23   8
5.   MHK Bytča   6   3 0 3   120:115   + 5
  6
6.   TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   7   2 0 5   135:150   - 15   4
7.   HK AS Trenčín   6   1 0 5   95:114   - 19   2
8.   TJ Jiskra Otrokovice   6   1 0 5   96:116   - 20   2
9.   HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou   6   1 0 5   100:122   - 22   2

 

Nedeľa 27. august 2017 - 3. hrací deň

29.   o 08:00 hod.:
  SHK Kunovice - TJ Sokol Poruba    
30.   o 08:50 hod.:
  TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - MHK Bytča    
31.   o 09:40 hod.:
  HC Zlín - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou    
32.   o 10:30 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - HK AS Trenčín    
33.   o 11:20 hod.:   MHK Bytča - DHC Plzeň    
34.   o 12:10 hod.:   HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou - SHK Kunovice    
35.   o 13:00 hod.:   HK AS Trenčín - HC Zlín    
36.   o 13:50 hod.:   DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice    


Staršie dorastenky (všetky zápasy sa hrajú Športovej hale Euronics v Zlíne)

Piatok 25. august 2017 - 1. hrací deň

1.   o 08:00 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   24:17
2.   o 08:50 hod.:   HC Zlín - DHC Plzeň
  16:22
3.   o 09:40 hod.:   HC Sporta Hlohovec - SHK Veselí n. Moravou   17:22
4.   o 10:30 hod.:   TJ Sokol Poruba - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   15:10
5.   o 11:20 hod.:   Budakalaszi SC - TJ Jiskra Otrokovice   0:10 k.
6.   o 12:10 hod.:   TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - HC Zlín   15:18
7.   o 13:00 hod.:   DHC Plzeň - HC Sporta Hlohovec   27:17
8.   o 13:50 hod.:   SHK Veselí n. Moravou - TJ Sokol Poruba   27:18
9.   o 14:40 hod.:   HC Zlín - Budakalaszi SC   10:0 k.
10.   o 15:30 hod.:   HC Sporta Hlohovec - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   18:11
11.   o 16:20 hod.:   TJ Sokol Poruba - DHC Plzeň   14:22
12.   o 17:10 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - SHK Veselí n. Moravou   14:21
13.   o 18:00 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - HC Zlín
  18:21
14.   o 18:50 hod.:   Budakalaszi SC - HC Sporta Hlohovec   0:10 k.


Priebežná tabuľka - po 1. hracom dni:

1.   DHC Plzeň   3   3 0 0   71:47   + 24   6
2.   SHK Veselí nad Moravou   3   3 0 0   70:49   + 21   6
3.   HC Zlín   4   3 0 1   65:55   + 10   6
4.   TJ Jiskra Otrokovice   3   2 0 1   52:38   + 14   4
5.   HC Sporta Hlohovec   4   2 0 2   62:60   + 2   4
6.   TJ Sokol Poruba   3   2 0 1   47:59   - 12   4
7.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod   2   0 0 2   24:36   - 12   0
8.   TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   3   0 0 3   43:60   - 17   0
9.   Budakalaszi SC   3   0 0 3   0:30   - 30   0

 

Sobota 26. august 2017 - 2. hrací deň

15.   o 08:00 hod.:
  TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - TJ Sokol Poruba   21:17
16.   o 08:50 hod.:
  DHC Plzeň - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   27:17
17   o 09:40 hod.:
  HC Sporta Hlohovec - TJ Jiskra Otrokovice   15:19
18.   o 10:30 hod.:
  TJ Sokol Poruba - Budakalaszi SC   10:0 k.
19.   o 11:20 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   21:11
20.   o 12:10 hod.:   SHK Veselí n. Moravou - DHC Plzeň   19:27
21.   o 13:00 hod.:   HC Zlín - HC Sporta Hlohovec   29:21
22.   o 13:50 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Poruba   20:19
23.   o 14:40 hod.:   Budakalaszi SC - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   0:10 k.
24.   o 15:30 hod.:   TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - SHK Veselí n. Moravou   14:29
25.   o 16:20 hod.:   TJ Sokol Poruba - HC Zlín   20:38
26.   o 17:10 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Jiskra Otrokovice   22:22
27.   o 18:00 hod.:   SHK Veselí n. Moravou - Budakalaszi SC   10:0 k.
28.   o 18:50 hod.:   DHC Plzeň - TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   39:25


Priebežná tabuľka - po 2. hracom dni:

1.   DHC Plzeň   6   6 0 0   164:108   + 56   12
2.   SHK Veselí nad Moravou   6   5 0 1   128:90   + 38   10
3.   HC Zlín   6   5 0 1   132:96   + 36   10
4.   TJ Jiskra Otrokovice   6   4 1 1   113:94   + 19   9
5.   TJ Sokol Poruba   6   3 0 3   99:103   - 4   6
6.   TJ Jiskra Havlíčkův Brod   6   2 1 3    94:120   - 26   5
7.   HC Sporta Hlohovec   6   2 0 4   98:108   - 10   4
8.   TJ Sokol Ostrava-Zábřeh   7   1 0 6   114:166   - 52   2
9.   Budakalaszi SC   6   0 0 6   0:60   - 60   0

 

Nedeľa 27. august 2017 - 3. hrací deň

29.   o 08:00 hod.:
  HC Sporta Hlohovec - TJ Sokol Poruba    
30.   o 08:50 hod.:
  TJ Sokol Ostrava-Zábřeh - Budakalaszi SC   10:0 k.
31.   o 09:40 hod.:
  HC Zlín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod    
32.   o 10:30 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - SHK Veselí n. Moravou    
33.   o 11:20 hod.:   Budakalaszi SC - DHC Plzeň   0:10 k.
34.   o 12:10 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - HC Sporta Hlohovec    
35.   o 13:00 hod.:   SHK Veselí n. Moravou - HC Zlín    
36.   o 13:50 hod.:   DHC Plzeň - TJ Jiskra Otrokovice    

 


Dokumenty na stiahnutie:

 (.pdf, 733 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
víkend 09. - 10.12.2017
MHK Bytča - HK AS Trenčín


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo
víkend 09. - 10.12.2017
MHK Bytča - HK AS Trenčín


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 7. turnaj

nedeľa 26.11.2017 od 09:00 hod.
organizuje: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 7. turnaj
víkend 17. - 18.03.2018
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.


MK ZA-TN -
Prípravka - 1. turnaj
nedeľa 10.12.2017 od 09:00 hod.
organizuje: LEHOTA POD VTÁČNIKOM