V rámci prípravy na blížiacu sa sezónu 2017/2018 vycestovali mladšie dorastenky MHK Bytča na medzinárodný turnaj Jiskra Junior Handball Cup, ktorý sa koná tentokrát počas víkendu 25. - 27. augusta 2017 a ktorý sa tentokrát bude hrať v dvoch mestách, kým mladšie dorastenky odohrajú turnaj v Otrokoviciach, staršie dorastenky zasa v Zlíne. Súperkami Bytčaniek budú v otrokovickej športovej hale SPŠ okrem hráčok domácej Jiskry postupne hráčky Zlína, Kunovíc, Poruby, Bánoviec nad Bebravou, Trenčína, Ostravy-Zábřehu a Plzne. O ich výsledkoch vás budeme priebežne informovať.
Jiskra Junior Handball Cup 2017 - Otrokovice / Zlín (ČR)
Dátum konania: 25. - 27. august 2017 (piatok, sobota, nedeľa)
Miesta konania: Sportovní hala SPŠ, tř, T. Bati 1266 765 02 Otrokovice, Česká republika (zápasy mladších dorasteniek) a Sportovní hala Euronics Zlín (Novesta), U Stadionu 4286 760 01 Zlín, Česká republika (zápasy starších dorasteniek).
Usporiadateľ: TJ Jiskra Otrokovice
Kategórie: turnaj sa hrá vo dvoch kategóriách, ako dva samostatné turnaje, v kategóriách mladšie dorastenky (hráčky narodené v r. 2001, 2002 a mladšie) a staršie dorastenky (hráčky narodené v r. 1999, 2000 a mladšie)
Hrá sa podľa pravidiel ČSH
Hrací čas: 2x po 20 minút, možnosť využitia 1 time-outu (platí od zápasov play off).
Účastníci turnaja:
mladšie dorastenky (hala SPŠ, Otrokovice)
1. | TJ Jiskra Otrokovice (ČR) |
2. | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh (ČR) |
3. | HC Zlín (ČR) |
4. | DHC Plzeň (ČR) |
5. | SHK Kunovice (ČR) |
6. | HK AS Trenčín (SR) |
7. | TJ Sokol Poruba (ČR) |
8. | HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou (SR) |
9. | MHK Bytča (SR) |
staršie dorastenky (hala NOVESTA SPORT s.r.o., /Euronics/, Zlín)
1. | TJ Jiskra Otrokovice (ČR) |
2. | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh (ČR) |
3. | HC Zlín (ČR) |
4. | DHC Plzeň (ČR) |
5. | HC Sporta Hlohovec (SR) |
6. | SHK Veselí nad Moravou (ČR) |
7. | TJ Sokol Poruba (ČR) |
8. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR) |
9. | Budakalaszi SC (Maď.) |
Časový rozpis a výsledky turnaja:
Mladšie dorastenky (všetky zápasy sa hrajú v Športovej hale SPŠ v Otrokoviciach)
Piatok 25. august 2017 - 1. hrací deň
1. | o 08:00 hod.: |
TJ Jiskra Otrokovice | - | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 17:20 | |||
2. | o 08:50 hod.: | HC Zlín | - | DHC Plzeň | 18:13 | |||
3. | o 09:40 hod.: |
SHK Kunovice | - | HK AS Trenčín | 24:19 | |||
4. | o 10:30 hod.: | TJ Sokol Poruba | - | HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou | 22:19 | |||
5. | o 11:20 hod.: | MHK Bytča | - | TJ Jiskra Otrokovice | 17:15 | |||
6. | o 12:10 hod.: | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | - | HC Zlín | 19:24 | |||
7. | o 13:00 hod.: | DHC Plzeň | - | SHK Kunovice | 12:14 | |||
8. | o 13:50 hod.: | HK AS Trenčín | - | TJ Sokol Poruba | 15:20 | |||
9. | o 14:40 hod.: | HC Zlín | - | MHK Bytča | 27:24 | |||
10. | o 15:30 hod.: | SHK Kunovice | - | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 24:20 | |||
11. | o 16:20 hod.: | TJ Sokol Poruba | - | DHC Plzeň | 14:22 | |||
12. | o 17:10 hod.: | HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou | - | HK AS Trenčín | 19:21 | |||
13. | o 18:00 hod.: | TJ Jiskra Otrokovice | - | HC Zlín | 18:21 | |||
14. | o 18:50 hod.: | MHK Bytča | - | SHK Kunovice | 18:20 |
Priebežná tabuľka - po 1. hracom dni:
1. | HC Zlín | 4 | 4 | 0 | 0 | 90:74 | + 16 | 8 | ||||||
2. | SHK Kunovice | 4 | 4 | 0 | 0 | 82:69 | + 13 | 8 | ||||||
3. | TJ Sokol Poruba | 3 | 2 | 0 | 1 | 56:56 | 0 | 4 | ||||||
4. | DHC Plzeň | 3 | 1 | 0 | 2 | 47:46 | + 1 | 2 | ||||||
5. | MHK Bytča | 3 | 1 | 0 | 2 | 59:46 | - 3 |
2 | ||||||
6. | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 3 | 1 | 0 | 2 | 59:65 | - 6 | 2 | ||||||
7. | HK AS Trenčín | 3 | 1 | 0 | 2 | 55:63 | - 8 | 2 | ||||||
8. | HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou | 2 | 0 | 0 | 2 | 38:43 | - 5 | 0 | ||||||
9 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 0 | 0 | 3 | 48:65 | - 17 | 0 |
Sobota 26. august 2017 - 2. hrací deň
15. | o 08:00 hod.: |
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | - | TJ Sokol Poruba | 21:24 | |||
16. | o 08:50 hod.: |
DHC Plzeň |
- | HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou | 15:5 | |||
17 | o 09:40 hod.: |
SHK Kunovice |
- | TJ Jiskra Otrokovice | 20:16 | |||
18. | o 10:30 hod.: |
TJ Sokol Poruba | - | MHK Bytča |
20:18 | |||
19. | o 11:20 hod.: | HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou | - | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 25:24 | |||
20. | o 12:10 hod.: | HK AS Trenčín | - | DHC Plzeň | 10:14 | |||
21. | o 13:00 hod.: | HC Zlín | - | SHK Kunovice | 24:12 | |||
22. | o 13:50 hod.: | TJ Jiskra Otrokovice | - | TJ Sokol Poruba | 16:17 | |||
23. | o 14:40 hod.: | MHK Bytča | - | HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou | 24:18 | |||
24. | o 15:30 hod.: | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | - | HK AS Trenčín | 18:15 | |||
25. | o 16:20 hod.: | TJ Sokol Poruba | - | HC Zlín | 19:27 | |||
26. | o 17:10 hod.: | HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou | - | TJ Jiskra Otrokovice | 14:16 | |||
27. | o 18:00 hod.: | HK AS Trenčín | - | MHK Bytča | 15:19 | |||
28. | o 18:50 hod.: | DHC Plzeň | - | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 21:13 |
Priebežná tabuľka - po 2. hracom dni:
1. | HC Zlín | 6 | 6 | 0 | 0 | 141:105 | + 36 | 12 | ||||||
2. | SHK Kunovice | 6 | 5 | 0 | 1 | 114:109 | + 5 | 10 | ||||||
3. | TJ Sokol Poruba | 7 | 5 | 0 | 2 | 136:138 | - 2 | 10 | ||||||
4. | DHC Plzeň | 6 | 4 | 0 | 2 | 97:74 | + 23 | 8 | ||||||
5. | MHK Bytča | 6 | 3 | 0 | 3 | 120:115 | + 5 |
6 | ||||||
6. | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 7 | 2 | 0 | 5 | 135:150 | - 15 | 4 | ||||||
7. | HK AS Trenčín | 6 | 1 | 0 | 5 | 95:114 | - 19 | 2 | ||||||
8. | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 1 | 0 | 5 | 96:116 | - 20 | 2 | ||||||
9. | HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou | 6 | 1 | 0 | 5 | 100:122 | - 22 | 2 |
Nedeľa 27. august 2017 - 3. hrací deň
29. | o 08:00 hod.: |
SHK Kunovice | - | TJ Sokol Poruba | ||||
30. | o 08:50 hod.: |
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | - | MHK Bytča | ||||
31. | o 09:40 hod.: |
HC Zlín | - | HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou | ||||
32. | o 10:30 hod.: |
TJ Jiskra Otrokovice | - | HK AS Trenčín | ||||
33. | o 11:20 hod.: | MHK Bytča | - | DHC Plzeň | ||||
34. | o 12:10 hod.: | HK Sokol RMK Bánovce n. Bebravou | - | SHK Kunovice | ||||
35. | o 13:00 hod.: | HK AS Trenčín | - | HC Zlín | ||||
36. | o 13:50 hod.: | DHC Plzeň | - | TJ Jiskra Otrokovice |
Staršie dorastenky (všetky zápasy sa hrajú Športovej hale Euronics v Zlíne)
Piatok 25. august 2017 - 1. hrací deň
1. | o 08:00 hod.: |
TJ Jiskra Otrokovice | - | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 24:17 | |||
2. | o 08:50 hod.: | HC Zlín | - | DHC Plzeň |
16:22 | |||
3. | o 09:40 hod.: | HC Sporta Hlohovec | - | SHK Veselí n. Moravou | 17:22 | |||
4. | o 10:30 hod.: | TJ Sokol Poruba | - | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 15:10 | |||
5. | o 11:20 hod.: | Budakalaszi SC | - | TJ Jiskra Otrokovice | 0:10 k. | |||
6. | o 12:10 hod.: | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | - | HC Zlín | 15:18 | |||
7. | o 13:00 hod.: | DHC Plzeň | - | HC Sporta Hlohovec | 27:17 | |||
8. | o 13:50 hod.: | SHK Veselí n. Moravou | - | TJ Sokol Poruba | 27:18 | |||
9. | o 14:40 hod.: | HC Zlín | - | Budakalaszi SC | 10:0 k. | |||
10. | o 15:30 hod.: | HC Sporta Hlohovec | - | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 18:11 | |||
11. | o 16:20 hod.: | TJ Sokol Poruba | - | DHC Plzeň | 14:22 | |||
12. | o 17:10 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | SHK Veselí n. Moravou | 14:21 | |||
13. | o 18:00 hod.: | TJ Jiskra Otrokovice | - | HC Zlín |
18:21 | |||
14. | o 18:50 hod.: | Budakalaszi SC | - | HC Sporta Hlohovec | 0:10 k. |
Priebežná tabuľka - po 1. hracom dni:
1. | DHC Plzeň | 3 | 3 | 0 | 0 | 71:47 | + 24 | 6 | ||||||
2. | SHK Veselí nad Moravou | 3 | 3 | 0 | 0 | 70:49 | + 21 | 6 | ||||||
3. | HC Zlín | 4 | 3 | 0 | 1 | 65:55 | + 10 | 6 | ||||||
4. | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2 | 0 | 1 | 52:38 | + 14 | 4 | ||||||
5. | HC Sporta Hlohovec | 4 | 2 | 0 | 2 | 62:60 | + 2 | 4 | ||||||
6. | TJ Sokol Poruba | 3 | 2 | 0 | 1 | 47:59 | - 12 | 4 | ||||||
7. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 0 | 0 | 2 | 24:36 | - 12 | 0 | ||||||
8. | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 3 | 0 | 0 | 3 | 43:60 | - 17 | 0 | ||||||
9. | Budakalaszi SC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:30 | - 30 | 0 |
Sobota 26. august 2017 - 2. hrací deň
15. | o 08:00 hod.: |
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | - | TJ Sokol Poruba | 21:17 | |||
16. | o 08:50 hod.: |
DHC Plzeň | - | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 27:17 | |||
17 | o 09:40 hod.: |
HC Sporta Hlohovec | - | TJ Jiskra Otrokovice | 15:19 | |||
18. | o 10:30 hod.: |
TJ Sokol Poruba | - | Budakalaszi SC | 10:0 k. | |||
19. | o 11:20 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 21:11 | |||
20. | o 12:10 hod.: | SHK Veselí n. Moravou | - | DHC Plzeň | 19:27 | |||
21. | o 13:00 hod.: | HC Zlín | - | HC Sporta Hlohovec | 29:21 | |||
22. | o 13:50 hod.: | TJ Jiskra Otrokovice | - | TJ Sokol Poruba | 20:19 | |||
23. | o 14:40 hod.: | Budakalaszi SC | - | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 0:10 k. | |||
24. | o 15:30 hod.: | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | - | SHK Veselí n. Moravou | 14:29 | |||
25. | o 16:20 hod.: | TJ Sokol Poruba | - | HC Zlín | 20:38 | |||
26. | o 17:10 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | TJ Jiskra Otrokovice | 22:22 | |||
27. | o 18:00 hod.: | SHK Veselí n. Moravou | - | Budakalaszi SC | 10:0 k. | |||
28. | o 18:50 hod.: | DHC Plzeň | - | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 39:25 |
Priebežná tabuľka - po 2. hracom dni:
1. | DHC Plzeň | 6 | 6 | 0 | 0 | 164:108 | + 56 | 12 | ||||||
2. | SHK Veselí nad Moravou | 6 | 5 | 0 | 1 | 128:90 | + 38 | 10 | ||||||
3. | HC Zlín | 6 | 5 | 0 | 1 | 132:96 | + 36 | 10 | ||||||
4. | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 4 | 1 | 1 | 113:94 | + 19 | 9 | ||||||
5. | TJ Sokol Poruba | 6 | 3 | 0 | 3 | 99:103 | - 4 | 6 | ||||||
6. | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 2 | 1 | 3 | 94:120 | - 26 | 5 | ||||||
7. | HC Sporta Hlohovec | 6 | 2 | 0 | 4 | 98:108 | - 10 | 4 | ||||||
8. | TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | 7 | 1 | 0 | 6 | 114:166 | - 52 | 2 | ||||||
9. | Budakalaszi SC | 6 | 0 | 0 | 6 | 0:60 | - 60 | 0 |
Nedeľa 27. august 2017 - 3. hrací deň
29. | o 08:00 hod.: |
HC Sporta Hlohovec | - | TJ Sokol Poruba | ||||
30. | o 08:50 hod.: |
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh | - | Budakalaszi SC | 10:0 k. | |||
31. | o 09:40 hod.: |
HC Zlín | - | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | ||||
32. | o 10:30 hod.: |
TJ Jiskra Otrokovice | - | SHK Veselí n. Moravou | ||||
33. | o 11:20 hod.: | Budakalaszi SC | - | DHC Plzeň | 0:10 k. | |||
34. | o 12:10 hod.: | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | - | HC Sporta Hlohovec | ||||
35. | o 13:00 hod.: | SHK Veselí n. Moravou | - | HC Zlín | ||||
36. | o 13:50 hod.: | DHC Plzeň | - | TJ Jiskra Otrokovice |
Dokumenty na stiahnutie:
(.pdf, 733 kB)
1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo N
sobota 27.04.2024 o 12:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo N
sobota 27.04.2024 o 10:00 hod.
MHK Bytča - HK AS Trenčín
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
MK ZA-TN - Staršie žiačky - 14. kolo
nedeľa 05.05.2024 od 09:30 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 2. skupina.
MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. kolo
sobota 27.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN "A"
- 4. skupina.
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 8. kolo
víkend 04. - 05.05.2024
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
- 1. skupina.
víkend 04. - 05.05.2024
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.