Nachádzaš sa tu:
19 sep 2013, 13:05
Ostatná aktualizácia: 19 sep 2013, 13:56
Prečítané: 1405x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

ZÁKLADNÁ ČASŤ SÚŤAŽE


SKUPINA A:

1. MHK Bytča   12 12 0 0 435:260 + 175 24
2. ŠKP Bratislava   12 9 0 3 364:310 + 54 18
3. ŠŠK Bernolákova Košice   12 6 0 6 317:320 - 3 12
4. HK Slávia OA Sereď   12 5 0 7 331:358 - 27 10
5. HK Štart Trenčín   12 4 0 8 299:357 - 58 8
6. MŠK Vranov nad Topľou   12 3 0 9 300:384 - 84 6
7. TJ Záhoran Senica*   12 3 0 9 278:335 - 57 6


Postup do nadstavbovej časti súťaže o 1. - 6. miesto.

Postup do nadstavbovej časti súťaže o 7. - 12. miesto.

Postup do nadstavbovej časti súťaže o 13. - 14. miesto.


Poznámka: * o nepostupujúcom družstve, t.j. družstve TJ Záhoran Senica rozhodli vzájomné zápasy s MŠK Vranovom nad Topľou.



SKUPINA B:

1. Iuventa Michalovce   12 12 0 0 414:285 + 129 24
2. UDHK ŠG Nitra   12 8 1 3 352:287 + 65 17
3. ŠŠK pri SLŠ Prešov   12 8 1 3 362:229 + 133 17
4. HK Danlog Partizánske   12 4 1 7 314:311 + 3 9
5. ŠK Talent Dunajská Streda   12 4 1 7 315:298 + 17 9
6. HK Slovan Duslo Šaľa   12 4 0 8 302:313 - 11 8
7. ŠŠK FHT Drábova Košice   12 0 0 12 149:485 - 336 0


Postup do nadstavbovej časti súťaže o 1. - 6. miesto.

Postup do nadstavbovej časti súťaže o 7. - 12. miesto.

Postup do nadstavbovej časti súťaže o 13. - 14. miesto.

 

NADSTAVBOVÁ ČASŤ


o 1. - 6. miesto:

1. MHK Bytča   10   8 0 2 300:246 + 54 19
2. Iuventa Michalovce   10   8 0 2 302:257 + 45 19
3. UDHK ŠG Nitra   10   4 2 4 268:258 + 10 11
4. ŠKP Bratislava   10   3 1 6 249:292 - 43 8
5. ŠŠK Bernolákova Košice   10   2 2 6 245:295 - 50 6
6. BEMACO ŠŠK pri SLŠ Prešov   10   2 1 7 248:264 - 16 5

Majster SR v kategórii mladších dorasteniek, sezóna 2011/2012


Bonifikácie: Iuventa Michalovce a MHK Bytča 3, UDHK ŠG Nitra a ŠKP Bratislava 1.

 

o 7. - 12. miesto:

7. HK Danlog Partizánske   10   9 0 1 309:248 + 61 18
8. ŠK Talent Dun. Streda   10   8 0 2 290:236 + 54 16
9. HK Slovan Duslo Šaľa   10   6 0 4 288:282 + 6 12
10. MŠK Vranov nad Topľou   10   4 0 6 318:314 + 4 8
11. HK Štart Trenčín   10   2 0 8 296:333 - 37 4
12. HK Slávia OA Sereď   10   1 0 9 250:338 - 88 2

 


 

1. liga STARŠIE DORASTENKY

 

ZÁKLADNÁ ČASŤ


SKUPINA A:

1. MHK Bytča   14 13 0 1 477:308 + 169 26
2. ŠŠK Bernolákova Košice   14 10 0 4 381:332 + 49 20
3. HK Štart Trenčín   14 8 2 4 465:381 + 84 18
4. ŠKP Bratislava *   14 6 2 6 356:352 + 4 14
5. HK Inter Bratislava   14 6 0 7 369:390 - 21 14
6. TJ Záhoran Senica   14 5 0 9 367:453 - 86 10
7. HK Piccard Senec   14 4 1 9 337:399 - 62 9
8. ŠKP Banská Bystrica   14 0 1 13 271:408 - 137 1


Postup do nadstavbovej časti súťaže o 1. - 6. miesto.

Postup do nadstavbovej časti súťaže o 7. - 12. miesto.

Postup do nadstavbovej časti súťaže o 13. - 14. miesto.


Poznámka: * družstvo starších dorasteniek ŠKP Bratislava v bojoch o 1. - 6. miesto družstvo HKM Chirana Medical Šurany, ktoré bude bojovať o konečné 7. - 12. miesto.

 


SKUPINA B:

1. Iuventa Michalovce   12 11 1 0 447:254 + 193 23
2. UDHK ŠG Nitra   12 10 1 1 437:274 + 190 21
3. HKM Chirana Med. Šurany*   12 6 0 6 366:329 + 55 12
4. HK Slovan Duslo Šaľa   12 6 0 6 385:336 + 49 12
5. HK Danlog Partizánske   12 6 0 6 377:332 + 45 12
6. HK Nitra   12 2 0 10 245:420 - 175 4
7. ŠŠK FHT Drábova Košice   12 0 0 12 209:521 - 312 0


Postup do nadstavbovej časti súťaže o 1. - 6. miesto.


Postup do nadstavbovej časti súťaže o 7. - 12. miesto.

Postup do nadstavbovej časti súťaže o 13. - 14. miesto.

 

Poznámka: *družstvo starších dorasteniek HKM Chirana Medical Šurany odstúpilo z bojov o 1. - 6. miesto, družtvo Šurian nahradí v bojoch o konečné 1. - 6. miesto družstvo dorasteniek ŠKP Bratislava a Šurany budú bojovať o konečné 7. - 12. miesto v súťaži.

 

NADSTAVBOVÁ ČASŤ

o 1. - 6. miesto:

1. Iuventa Michalovce   10   9 0 1 327:253 + 74 19
2. UDHK ŠG Nitra   10   7 1 2 306:260 + 46 16
3. MHK Bytča   10   6 1 3 311:289 + 22 16
4. ŠŠK Bernolákova Košice   10   3 0 7 257:299 - 42 7
5. HK Štart Trenčín   10   2 0 8 284:316 - 32 4
6. ŠKP Bratislava   10   2 0 8 232:300 - 68 4

Majster SR v kategórii starších dorasteniek, sezóna 2011/2012


Bonifikácie:
Iuventa Michalovce a MHK Bytča 3, UDHK ŠG Nitra a ŠŠK Bernolákova Košice 1.


o 7. - 12. miesto:

7. HKM Chirana Medical Šurany   10   10 0 0 301:212 + 89 20
8. HK Inter Bratislava   10   6 1 3 293:270 + 33 13
9. HK Danlog Partizánske   10   5 1 4 262:255 + 7 11
10. HK Slovan Duslo Šaľa   10   4 0 6 275:265 + 10 8
11. TJ Záhoran Senica   10   4 0 6 262:281 - 19 8
12. HK Nitra   10   0 0 10 185:284 - 99 0

 

 


 

1. liga ŽENY

 

1. LIGA ŽENY:

1. Iuventa Michalovce jun.   20 15 1 4 639:512 + 127 31
2. ŠKP Banská Bystrica   20 14 2 4 655:535 + 120 30
3. Inter SC Bratislava   20 14 1 5 643:536 + 107 29
4. HK Junior Močenok   20 11 3 6 614:567 + 47 25
5. Ferplast Nesvady - Imeľ   20 10 3 7 506:512 - 6 23
6. MHK Bytča   20 11 1 8 576:567 + 9
23
7. Handball Zlatná na Ostrove   20 8 2 10 484:475 + 9 18
8. TJ Záhoran Senica   20 7 2 11 558:615 - 57 16
9. ŠŠK Bernolákova Košice   20 7 1 12 485:513 - 28 15
10. HO Slovan Modra   20 3 0 17 411:576 - 165 6
11. ŠKP Topoľčany   20 2 0 18 507:670 - 163 4

víťaz 1. ligy žien, sezóna 2011/2012.

 

VÝSLEDKY ZÁPASOV 1. LIGA ŽIEN

 

 


 

 

MAJSTROVSTVÁ KRAJA ŽIAČOK ZA - TN KRAJ

 

MLADŠIE ŽIAČKY - MAJSTROVSTVÁ KRAJA:

1. MHK Bytča*   30 30 0 0 791:240   + 551 60
2. HK Štart Trenčín   29 21 0 8 569:354   + 215 42
3. HK Danlog Partizánske "A"   29 12 0 17 436:448   - 12 24
4. HK Danlog Partizánske "B"   29 0 0 29 172:730   - 558 0
5. Jednota Sokol Gabor Bánovce n. Bebr. *   22 7 1 14 251:411   - 160 15


*Majster ZA-TN kraja a istý postupujúci na záverečný turnaj o Majstra SR 2012.

Postup na záverečný turnaj o Majstra SR.

Družstvo hrá mimo súťaž.

 

VÝSLEDKY ZÁPASOV MLADŠÍCH ŽIAČOK V RÁMCI ZA a TN KRAJA

 

Celkové umiestnenia na M SR 2012 - MLADŠIE ŽIAČKY:

1. Iuventa Michalovce - majster SR 2011/2012, 2. MHK Bytča - vicemajster SR, 3. ŠK Talent Dunajská Streda, 4. ŠKP Bratislava, 5. ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ, 6. UDHK Nitra, 7. ŠŠK pri SLŠ Prešov, 8. HK Štart Trenčín.

 

ŠPECIÁLNA STRÁNKA VENOVANÁ ZÁVEREČNÉMU TURNAJU - ML. ŽIAČKY

 

---

 

STARŠIE ŽIAČKY - MAJSTROVSTVÁ KRAJA:

1. HK Štart Trenčín*   25 20 0 5 657:475 + 182   40
2. MHK Bytča   26 16 0 10 603:561 + 42   32
3. HK Danlog Partizánske "B"   26 12 0 14 568:596 - 28   24
4. HK Danlog Partizánske "A"   26 2 0 24 469:704 - 235   4
5. Jednota Sokol Gabor Bánovce n. Bebr. *   16 6 2 8 377:340 + 37   14


*Majster ZA-TN kraja a istý postupujúci na záverečný turnaj o Majstra SR 2012.

Postup na záverečný turnaj o Majstra SR.

Družstvo hrá mimo súťaž.

 


VÝSLEDKY ZÁPASOV STARŠÍCH ŽIAČOK V RÁMCI ZA a TN KRAJA

 

Celkové umiestnenia na M SR 2012 - STARŠIE ŽIAČKY:

1. HK Slovan Duslo Šaľa - majster SR 2011/2012, 2. Iuventa Michalovce - vicemajster SR, 3. MHK Bytča, 4. UDHK Nitra, 5. ŠKP Bratislava, 6. ŠK Talent Dunajská Streda, 7. HK Štart Trenčín, 8. MŠK Vranov nad Topľou.

 

ŠPECIÁLNA STRÁNKA VENOVANÁ ZÁVEREČNÉMU TURNAJU - ST. ŽIAČKY

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 5. kolo
sobota 19.10.2019 o 16:00 hod.
FHT Drábova Košice - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 5. kolo

sobota 19.10.2019 o 17:30 hod.
FHT Drábova Košice - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 4. kolo

sobota 26.10.2019 od 08:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 7 + 8. kolo
nedeľa 20.10.2019 od 13:00 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sobota 19.10.2019 od 08:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2019/2020 v príprave.