20 aug 2019, 19:02
Ostatná aktualizácia: 20 aug 2019, 19:15
Prečítané: 360x
Vytlačiť

V rámci prípravy na blížiacu sa sezónu 2019/2020 vycestujú obidve kategórie dorasteniek MHK Bytča na už tradičný medzinárodný turnaj Jiskra Junior Handball Cup, ktorý sa uskutoční počas blížiaceho sa víkendu, t.j. od piatka 23. do nedele 25. augusta 2019 v Otrokoviciach. Mladšie dorastenky Bytče si na turnaji postupne zmerajú sily s hráčkami Poruby, pražskej Slavie, Jindřichovho Hradca, Olomouca, Stupavy, Ostravy Hrabůvky-Zábřehu, Otrokovíc a Písku. Staršie dorastenky majú na turnaji za súperky rovesníčky Velkého Měziříčí, Slavie Praha, Ostravy-Poruby, Otrokovíc, Jindřichovho Hradca, Ostravy-Zábřehu, Kunovíc a Veselí nad Moravou. O ich výsledkoch na turnaji vás budeme priebežne informovať.

Jiskra Junior Handball Cup 2019 - Otrokovice (ČR)


Dátum konania: 23. - 25. august 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania: Sportovní hala SPŠ (Štěrkáč), tř. T. Bati 1266, 765 02 Otrokovice, Česká republika (mladšie dorastenky); Městská sportovní hala (Lanáček), Mánesova 1584, 765 02 Otrokovice, Česká republika (staršie dorastenky).

Usporiadateľ: TJ Jiskra Otrokovice

Kategórie: turnaj sa hrá vo dvoch kategóriách, ako dva samostatné turnaje, v kategóriách mladšie dorastenky (hráčky narodené v r. 2003, 2004 a mladšie) a staršie dorastenky (hráčky narodené v r. 2001, 2002 a mladšie)

Hrací systém: hrá sa systémom každý s každým. Hrá sa podľa pravidiel ČSH.

Hrací čas: mladšie dorastenky - 2x po 15 minút (bez možnosti time-outu), staršie dorastenky - 2x po 18 minút.


Mladšie dorastenky

účastníci turnaja:

TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
TJ Sokol Písek (ČR)
DHK Zora Olomouc (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
MHK Bytča (SR)
DHC Slavia Praha (ČR)
Házená Jindřichův Hradec (ČR)
HC Tatran Stupava (SR)

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 23. august 2019 - 1. hrací deň

1. MD     o 13:00 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice     Lanáček
2. MD     o 13:40 hod.:   TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc     Lanáček
3. MD     o 14:20 hod.:
  TJ Sokol Poruba - MHK Bytča     Lanáček
4. MD     o 15:00 hod.:   DHC Slavia Praha - Házená Jindřichův Hradec     Lanáček
5. MD     o 15:40 hod.:   HC Tatran Stupava - TJ Sokol Písek     Lanáček
6. MD     o 16:20 hod.:   DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Poruba     Lanáček
7. MD     o 17:00 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - TJ Jiskra Otrokovice     Lanáček
8. MD     o 17:40 hod.:   MHK Bytča
- DHC Slavia Praha     Lanáček
9. MD     o 18:20 hod.:   TJ Sokol Písek - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     Lanáček
10. MD     o 19:00 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - HC Tatran Stupava     Lanáček

Sobota 24. august 2019 - 2. hrací deň

11. MD     o 09:00 hod.:
  DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc     Lanáček
12. MD     o 09:40 hod.:
  Házená Jindřichův Hradec - MHK Bytča     Lanáček
13 MD     o 10:20 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice
- TJ Sokol Písek     Lanáček
14. MD     o 11:00 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Sokol Poruba
    Lanáček
15. MD     o 11:40 hod.:   HC Tatran Stupava
- DHC Slavia Praha     Lanáček
16. MD     o 12:20 hod.:   DHK Zora Olomouc
- Házená Jindřichův Hradec     Lanáček
17. MD     o 13:00 hod.:   TJ Sokol Poruba - TJ Jiskra Otrokovice     Lanáček
18. MD     o 13:40 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     Lanáček
19. MD     o 14:20 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - HC Tatran Stupava     Lanáček
20. MD     o 15:00 hod.:   MHK Bytča - DHK Zora Olomouc
    Lanáček
21. MD     o 15:40 hod.:   TJ Sokol Písek - TJ Sokol Poruba     Lanáček
22. MD     o 16:20 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha     Lanáček
23. MD     o 17:00 hod.:   HC Tatran Stupava - MHK Bytča     Lanáček
24. MD     o 17:40 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - Házená Jindřichův Hradec     Lanáček
25. MD     o 18:20 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek     Lanáček
26. MD     o 19:00 hod.:   TJ Sokol Poruba - HC Tatran Stupava     Lanáček
27. MD     o 19:40 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     Lanáček

Nedeľa 25. august 2019 - 3. hrací deň

28. MD     o 09:00 hod.:   DHK Zora Olomouc - HC Tatran Stupava     Lanáček
29. MD     o 09:40 hod.:
  TJ Sokol Poruba - DHC Slavia Praha     Lanáček
30. MD     o 10:20 hod.:   HC Tatran Stupava - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     Lanáček
31. MD     o 11:00 hod.:
  TJ Sokol Písek - Házená Jindřichův Hradec     Lanáček
32. MD     o 11:40 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - MHK Bytča     Lanáček
33. MD     o 12:20 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - DHK Zora Olomouc     Lanáček
34. MD     o 13:00 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - TJ Sokol Poruba     Lanáček
35. MD     o 13:40 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Písek     Lanáček
36. MD     o 14:20 hod.:   DHK Zora Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice     Lanáček

o 15:15 hod.: slávnostné ukončenie turnaja - Městská sportovní hala (hala Lanáček)

 

Staršie dorastenky

účastníci turnaja:

TJ Sokol Ostrava Zábřeh (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
SHK Kunovice (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
SHK Veselí nad Moravou (ČR)
DHC Slavia Praha (ČR)
TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)
MHK Bytča (SR)
Házená Jindřichův Hradec (ČR)

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 23. august 2019 - 1. hrací deň

1. SD     o 08:30 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice     Štěrkáč
2. SD     o 09:15 hod.:   SHK Kunovice - TJ Sokol Poruba
    Štěrkáč
3. SD     o 10:00 hod.:
  SHK Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha     Štěrkáč
4. SD     o 10:45 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - MHK Bytča     Štěrkáč
5. SD     o 11:30 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - TJ Sokol Ostrava Zábřeh     Štěrkáč
6. SD     o 12:15 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - SHK Kunovice     Štěrkáč
7. SD     o 13:00 hod.:   TJ Sokol Poruba
- SHK Veselí nad Moravou     Štěrkáč
8. SD     o 13:45 hod.:   DHC Slavia Praha
- TJ Sokol Velké Měziříčí     Štěrkáč
9. SD     o 14:30 hod.:   SHK Kunovice - Házená Jindřichův Hradec     Štěrkáč
10. SD     o 15:15 hod.:   SHK Veselí nad Moravou - TJ Jiskra Otrokovice     Štěrkáč
11. SD     o 16:00 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Sokol Poruba     Štěrkáč
12. SD     o 16:45 hod.:   MHK Bytča - DHC Slavia Praha     Štěrkáč
13. SD     o 17:30 hod.:   TJ Sokol Ostrava Zábřeh - SHK Kunovice     Štěrkáč
14. SD     o 18:15 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - SHK Veselí nad Moravou     Štěrkáč

Sobota 24. august 2019 - 2. hrací deň

15. SD     o 09:00 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Měziříčí     Štěrkáč
16. SD     o 09:45 hod.:
  TJ Sokol Poruba - MHK Bytča     Štěrkáč
17 SD     o 10:30 hod.:
  SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Ostrava Zábřeh     Štěrkáč
18. SD     o 11:15 hod.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - Házená Jindřichův Hradec     Štěrkáč
19. SD     o 12:00 hod.:   MHK Bytča - TJ Jiskra Otrokovice     Štěrkáč
20. SD     o 12:45 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Poruba     Štěrkáč
21. SD     o 13:30 hod.:   SHK Kunovice - SHK Veselí nad Moravou     Štěrkáč
22. SD     o 14:15 hod.:   TJ Sokol Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Velké Měziříčí     Štěrkáč
23. SD     o 15:00 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - MHK Bytča     Štěrkáč
24. SD     o 15:45 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha     Štěrkáč
25. SD     o 16:30 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - SHK Kunovice     Štěrkáč
26. SD     o 17:15 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Ostrava Zábřeh     Štěrkáč
27. SD     o 18:00 hod.:   DHC Slavia Praha - Házená Jindřichův Hradec     Štěrkáč
28. SD     o 18:45 hod.:   TJ Sokol Poruba - TJ Jiskra Otrokovice     Štěrkáč

Nedeľa 25. august 2019 - 3. hrací deň

29. SD     o 09:00 hod.:   SHK Kunovice - MHK Bytča     Štěrkáč
30. SD     o 09:45 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - Házená Jindřichův Hradec     Štěrkáč
31. SD     o 10:30 hod.:   SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Velké Měziříčí     Štěrkáč
32. SD     o 11:15 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Zábřeh - DHC Slavia Praha     Štěrkáč
33. SD     o 12:00 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - TJ Sokol Poruba     Štěrkáč
34. SD     o 12:45 hod.:
  MHK Bytča - SHK Veselí nad Moravou     Štěrkáč
35. SD     o 13:30 hod.:   DHC Slavia Praha - SHK Kunovice     Štěrkáč
36. SD     o 14:15 hod.:   TJ Sokol Poruba - TJ Sokol Ostrava Zábřeh     Štěrkáč

o 15:15 hod.: slávnostné ukončenie turnaja - hala SPŠ (hala Štěrkáč)

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 229 kB)

(.doc, 216 kB)

(.pdf, 405 kB)

(.pdf, 423 kB)