18 aug 2019, 18:18
Ostatná aktualizácia: 14 sep 2019, 20:02
Prečítané: 306x
Vytlačiť

V nasledujúcom článku Vám prinášame kompletné vyžrebovanie krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v kategórií mladších žiačok v sezóne 2019/2020. Medzi účastníčkami nechýbajú ani dve družstvá mladších žiačok MHK Bytča. Sezóna začína prvým kolom cez víkend 14. - 15. septembra 2019.


MAJSTROVSTVÁ ZA + TN kraja - MLADŠIE ŽIAČKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 14. - 15.09.2019

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

501 ŠA Trenčín - AS Trenčín "B"
502 Partizánske - AS Trenčín "A"
503 ŠA Trenčín - AS Trenčín "A"
504 Partizánske - AS Trenčín "B"
505 ŠA Trenčín - Partizánske

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

506 SMF Žilina - MHK Bytča "B"
507 MŠK Čadca - MHK Bytča "A"
508 SMF Žilina - MHK Bytča "A"
509 MŠK Čadca - MHK Bytča "B"
510 SMF Žilina - MŠK Čadca

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

511 Lehota p. Vt. - MHáK Martin
512 Bánovce n. Bebr. - THA Martin
513 Lehota p. Vt. - THA Martin
514 Bánovce n. Bebr. - MHáK Martin


2. kolo: 28. - 29.09.2019

1. skupina - THA Martin

515 THA Martin - AS Trenčín "B"
516 MHáK Martin - AS Trenčín "A"
517 MHáK Martin - AS Trenčín "B"
518 THA Martin - AS Trenčín "A"
519 THA Martin - MHáK Martin

2. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

520 Partizánske - SMF Žilina
521 ŠA Trenčín - MŠK Čadca
522 Partizánske - MŠK Čadca
523 ŠA Trenčín - SMF Žilina

3. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

524 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča "B"
525 Lehota p. Vt. - MHK Bytča "A"
526 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča "A"
527 Lehota p. Vt. - MHK Bytča "B"


3. kolo: 12. - 13.10.2019

1. skupina - HK AS Trenčín

528 AS Trenčín "B" - MŠK Čadca
529 AS Trenčín "A" - SMF Žilina
530 AS Trenčín "A" - MŠK Čadca
531 AS Trenčín "B" - SMF Žilina
532 AS Trenčín "A" - AS Trenčín "B"

2. skupina - THA Martin

533 THA Martin - MHK Bytča "B"
534 MHáK Martin - MHK Bytča "A"
535 THA Martin - MHK Bytča "A"
536 MHáK Martin - MHK Bytča "B"

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

537 Lehota p. Vt. - ŠA Trenčín
538 Bánovce n. Bebr. - Partizánske
539 Lehota p. Vt. - Partizánske
540 Bánovce n. Bebr. - ŠA Trenčín
541 Lehota p. Vt. - Bánovce n. Bebr.


4. kolo: 26. - 27.10.2019

1. skupina - MHK Bytča

542 MHK Bytča "A" - AS Trenčín "B"
543 MHK Bytča "B" - AS Trenčín "A"
544 MHK Bytča "A" - AS Trenčín "A"
545 MHK Bytča "B" - AS Trenčín "B"

2. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

546 ŠA Trenčín - MHáK Martin
547 Partizánske - THA Martin
548 Partizánske - MHáK Martin
549 ŠA Trenčín - THA Martin
550 Partizánske - ŠA Trenčín

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

551 MŠK Čadca - Bánovce n. Bebr.
552 SMF Žilina - Lehota p. Vt.
553 MŠK Čadca - Lehota p. Vt.
554 SMF Žilina - Bánovce n. Bebr.
555 MŠK Čadca - SMF Žilina


5. kolo: 16. - 17.11.2019

1. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

556 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "B"
557 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "A"
558 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "A"
559 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "B"

2. skupina - MHáK Martin

560 THA Martin - SMF Žilina
561 THA Martin - MŠK Čadca
562 MHáK Martin - SMF Žilina
563 MHáK Martin - MŠK Čadca
564 MHáK Martin - THA Martin

3. skupina - MHK Bytča

565 MHK Bytča "B" - ŠA Trenčín
566 MHK Bytča "A" - Partizánske
567 MHK Bytča "A" - ŠA Trenčín
568 MHK Bytča "B" - Partizánske
569 MHK Bytča "A" - MHK Bytča "B"


Jarná časť:

6. kolo: 08. - 09.02.2020

1. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

570 ŠA Trenčín - AS Trenčín "B"
571 Partizánske - AS Trenčín "A"
572 ŠA Trenčín - AS Trenčín "A"
573 Partizánske - AS Trenčín "B"

2. skupina - MHK Bytča

574 MHK Bytča "B" - SMF Žilina
575 MHK Bytča "A" - MŠK Čadca
576 MHK Bytča "A" - SMF Žilina
577 MHK Bytča "B" - MŠK Čadca

3. skupina - THA Martin

578 THA Martin - Lehota p. Vt.
579 MHáK Martin - Bánovce n. Bebr.
580 MHáK Martin - Lehota p. Vt.
581 THA Martin - Bánovce n. Bebr.


7. kolo: 29.02. - 01.03.2020

1. skupina - HK AS Trenčín

582 AS Trenčín "B" - MHáK Martin
583 AS Trenčín "A" - THA Martin
584 AS Trenčín "B" - THA Martin
585 AS Trenčín "A" - MHáK Martin
586 AS Trenčín "B" - AS Trenčín "A"

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

587 SMF Žilina - Partizánske
588 MŠK Čadca - ŠA Trenčín
589 MŠK Čadca - Partizánske
590 SMF Žilina - ŠA Trenčín

3. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

591 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča "B"
592 Lehota p. Vt. - MHK Bytča "A"
593 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča "A"
594 Lehota p. Vt. - MHK Bytča "B"


8. kolo: 07. - 08.03.2020

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

595 MŠK Čadca - AS Trenčín "B"
596 SMF Žilina - AS Trenčín "A"
597 MŠK Čadca - AS Trenčín "A"
598 SMF Žilina - AS Trenčín "B"

2. skupina - MHáK Martin

599 MHáK Martin - MHK Bytča "B"
600 THA Martin - MHK Bytča "A"
601 MHáK Martin - MHK Bytča "A"
602 THA Martin - MHK Bytča "B"

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

603 Lehota p. Vt. - ŠA Trenčín
604 Bánovce n. Bebr. - Partizánske
605 Lehota p. Vt. - Partizánske
606 Bánovce n. Bebr. - ŠA Trenčín


9. kolo: 21. - 22.03.2020

1. skupina - MHK Bytča

607 MHK Bytča "B" - AS Trenčín "B"
608 MHK Bytča "A" - AS Trenčín "A"
609 MHK Bytča "A" - AS Trenčín "B"
610 MHK Bytča "B" - AS Trenčín "A"
611 MHK Bytča "A" - MHK Bytča "B"

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

612 ŠA Trenčín - MHáK Martin
613 Partizánske - THA Martin
614 Partizánske - MHáK Martin
615 ŠA Trenčín - THA Martin

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

616 SMF Žilina - Lehota p. Vt.
617 MŠK Čadca - Bánovce n. Bebr.
618 SMF Žilina - Bánovce n. Bebr.
619 MŠK Čadca - Lehota p. Vt.


10. kolo: 04. - 05.04.2020

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

620 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "B"
621 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "A"
622 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "A"
623 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "B"
624 Bánovce n. Bebr. - Lehota p. Vt.

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

625 SMF Žilina - MHáK Martin
626 MŠK Čadca - THA Martin
627 SMF Žilina - THA Martin
628 MŠK Čadca - MHáK Martin

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

629 ŠA Trenčín - MHK Bytča "B"
630 Partizánske - MHK Bytča "A"
631 Partizánske - MHK Bytča "B"
632 ŠA Trenčín - MHK Bytča "A"


11. kolo: 25. - 26.04.2020

1. skupina - HK AS Trenčín

633 AS Trenčín "B" - MHáK Martin
634 AS Trenčín "A" - THA Martin
635 AS Trenčín "B" - THA Martin
636 AS Trenčín "A" - MHáK Martin
637 AS Trenčín "B" - AS Trenčín "A"

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

638 SMF Žilina - Partizánske
639 MŠK Čadca - ŠA Trenčín
640 MŠK Čadca - Partizánske
641 SMF Žilina - ŠA Trenčín

3. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

642 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča "B"
643 Lehota p. Vt. - MHK Bytča "A"
644 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča "A"
645 Lehota p. Vt. - MHK Bytča "B"


12. kolo: 09. - 10.05.2020

1. skupina - MHáK Martin

646 MHáK Martin - MHK Bytča "B"
647 THA Martin - MHK Bytča "A"
648 MHáK Martin - MHK Bytča "A"
649 THA Martin - MHK Bytča "B"
650 MHáK Martin - THA Martin

2. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

651 ŠA Trenčín - AS Trenčín "B"
652 Partizánske - AS Trenčín "A"
653 ŠA Trenčín - AS Trenčín "A"
654 Partizánske - AS Trenčín "B"
655 Partizánske - ŠA Trenčín

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

656 Lehota p. Vt. - SMF Žilina
657 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca
658 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca
659 Bánovce n. Bebr. - SMF Žilina


13. kolo: 16. - 17.05.2020

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

660 MŠK Čadca - AS Trenčín "B"
661 SMF Žilina - AS Trenčín "A"
662 MŠK Čadca - AS Trenčín "A"
663 SMF Žilina - AS Trenčín "B"
664 MŠK Čadca - SMF Žilina

2. skupina - MHK Bytča

665 MHK Bytča "B" - MHáK Martin
666 MHK Bytča "A" - THA Martin
667 MHK Bytča "A" - MHáK Martin
668 MHK Bytča "B" - THA Martin
669 MHK Bytča "A" - MHK Bytča "B"

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

670 ŠA Trenčín - Lehota p. Vt.
671 Partizánske - Bánovce n. Bebr.
672 Partizánske - Lehota p. Vt.
673 ŠA Trenčín - Bánovce n. Bebr.


14. kolo: 23. - 24.05.2020

1. skupina - HK AS Trenčín

674 AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín
675 AS Trenčín "A" - Partizánske
676 AS Trenčín "B" - Partizánske
677 AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín

2. skupina - MHáK Martin

678 MHáK Martin - Lehota p. Vt.
679 THA Martin - Bánovce n. Bebr.
680 THA Martin - Lehota p. Vt.
681 MHáK Martin - Bánovce n. Bebr.

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

682 SMF Žilina - MHK Bytča "B"
683 MŠK Čadca - MHK Bytča "A"
684 SMF Žilina - MHK Bytča "A"
685 MŠK Čadca - MHK Bytča "B"


15. kolo: 30. - 31.05.2020

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

686 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "B"
687 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "A"
688 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "A"
689 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "B"
690 Lehota p. Vt. - Bánovce n. Bebr.

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

691 SMF Žilina - MHáK Martin
692 MŠK Čadca - THA Martin
693 SMF Žilina - THA Martin
694 MŠK Čadca - MHáK Martin

3. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

695 ŠA Trenčín - MHK Bytča "A"
696 Partizánske - MHK Bytča "B"
697 Partizánske - MHK Bytča "A"
698 ŠA Trenčín - MHK Bytča "B"


Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 5. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.


Termíny ČSPL 2019/2020:

07. - 08.12. 2019 - organizuje PL
18. - 19.01. 2020 - organizuje ČR
15. - 16.02. 2020 - organizuje SR

- turnaje sú jednodňové.

 

V prípade, že SZH bude organizovať otvorené Majstrovstvá SR v kategórii MLADŠIEHO ŽIACTVA, účasť na týchto majstrovstvách bude realizované v zmysle smerníc SZH vydaných k týmto majstrovstvám - účasť dobrovoľná.

 

6. ročník Otvorených Majstrovstiev SR /SOH U12/ 20. - 21. jún 2020 (organizátor: výberové konanie)

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 99,5 kB)